    7. Philips 1000 series 27E1N1100A/00 LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixlar Full HD LCD Svart
    Philips 1000 series 27E1N1100A/00 LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixlar Full HD LCD Svart
    Display
    I lager Skickas inom 3 - 4 vardagar
    EAN: 8712581804282
    Skärm diagonal 68,6 cm (27")
    Upplösning 1920 x 1080 pixlar
    HD-typ Full HD
    Native bildförhållande 16:9
    Skärmtyp LCD
    Paneltyp IPS
    LED-bakgrundsbelysning
    Typ av bakgrundsbelysning W-LED
    Pekskärm
    Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
    Svarstid (medel) 4 ms
    Anti-glare skärm
    Skärmform Platt
    Kontrastförhållande (medel) 1300:1
    Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Infinity DCR
    Max uppdateringsfrekvens 100 hz
    Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
    Synfältsvinkel (vertikal) 178°
    Antal färger 16,7 miljoner färger
    Svarstid (min) 1 ms
    Bildpunktavstånd 0,3114 x 0,3114 mm
    Pixeltäthet 81,59 ppi
    Horisontellt sökområde 30 - 85 kHz
    Vertikalt sökområde 48 - 60 hz
    Bildstorlek horisontalt 59,8 cm
    Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
    Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 115 kHz
    Vertikal avsökningsfrekvens 48 - 100 hz
    Diagonal skärmstorlek 68,6 cm
    DDC/CI
    Dimfaktor 25%
    Ytans hårdhet 3H
    RGB-färgrymd sRGB
    sRGB
    Prestanda
    NVIDIA G-SYNC
    AMD FreeSync
    Typ av AMD FreeSync FreeSync
    Komponent-video-sync Separate sync
    Flimmerfriteknik
    Låg blåljus-teknik
    Kompatibla operativsystem Mac OS X Windows 11 / 10
    Multimedia
    Inbyggda högtalare
    Inbyggd kamera
    Antal talare 2
    Uteffekt (RMS) 4 W
    Design
    Positionering på marknaden Hem
    Produktens färg Svart
    Fri från tungmetaller Hg (kvicksilver)
    Anslutningar
    Inbyggd USB-hubb
    Kvalitet på VGA (D-Sub) porten 1
    HDMI
    Antal HDMI-portar 1
    HDMI-version 1.4
    Ljudanslutning
    Ljudutgång
    HDCP
    HDCP-version 1.4
    Ergonomi
    VESA-fäste
    Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
    Produktvikt (oz)
    Typ av kabellåsanslutning Kensington
    Lutningsvinkel -5 - 20°
    Skärmgränssnitt (OSD)
    Antal OSD språk 21
    Plug & Play-kompatibel
    LED-indikatorer Driftindikator, Stand-by
    Strömtillförsel
    Energieffektivitetsklass (SDR) D
    Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
    Strömförbrukning (vanlig) 18,8 W
    Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
    Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
    AC-inspänning 100 - 240 V
    Växelström Frekvens 50/60 hz
    Nätaggregatstyp Intern
    Miljökrav
    Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
    Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
    Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
    Altitud vid drift 0 - 3658 m
    Höjd över havet i avstängt läge 3658 - 12192 m
    Förpackningens innehåll
    Stå ingår
    Kabel inkluderad AC, HDMI
    Bruksanvisning
    Vikt & dimension
    Bredd (med stativ) 617 mm
    Djup (med stativ) 211 mm
    Höjd (med stativ) 457 mm
    Vikt (med stativ) 4 kg
    Bredd (utan stativ) 617 mm
    Djup (utan stativ) 46 mm
    Höjd (utan stativ) 357 mm
    Vikt (utan stativ) 3,58 kg
    Förpackning
    Förpackningens bredd 690 mm
    Låddjup 141 mm
    Höjd 455 mm
    Vikt inkl. förpackning 6,62 kg
    Hållbarhet
    Uppfyller hållbarhetskrav
    Innehåller inte Kvicksilver, PVC/BFR
    Övrigt
    Bildförbättring SmartImage game
    Återvinningsbart förpackningsmaterial 100%