    7. LG 35BN77CP-B.AEU platta pc-skärmar 88,9 cm (35") 3440 x 1440 pixlar Quad HD LED Svart
    LG 35BN77CP-B.AEU platta pc-skärmar 88,9 cm (35") 3440 x 1440 pixlar Quad HD LED Svart
    Användarmanual
    Slut i lager
    EAN: 8806087975024
    Produktbeskrivning
    Ladda ner
    Display
    Skärm diagonal 88,9 cm (35")
    Upplösning 3440 x 1440 pixlar
    HD-typ Quad HD
    Native bildförhållande 21:9
    Skärmtyp LED
    Paneltyp VA
    Typ av bakgrundsbelysning LED
    Pekskärm
    Ljusstyrka (max) 300 cd/m²
    Svarstid (medel) 5 ms
    Skärmytskikt Mätt
    Anti-glare skärm
    Skärmform Konkav skärm
    Grafikupplösningar som stöds 3440 x 1440
    Videolägen som stöds 1440p
    Bildförhållande 21:9
    Kontrastförhållande (medel) 2500:1
    Max uppdateringsfrekvens 100 hz
    Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
    Synfältsvinkel (vertikal) 178°
    Antal färger 16,7 miljoner färger
    Bildpunktavstånd 0,238 x 0,24 mm
    Diagonal skärmstorlek 88,9 cm
    HDR-stöd
    HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
    Hårdvarukalibrering
    Prestanda
    NVIDIA G-SYNC
    AMD FreeSync
    Typ av AMD FreeSync FreeSync
    Flimmerfriteknik
    Spelläge
    Multimedia
    Inbyggda högtalare
    Inbyggd kamera
    Antal talare 2
    Design
    Positionering på marknaden Spela
    Produktens färg Svart
    Ramlös design
    Fötter färg Svart
    Certifiering TCO 9.0
    Anslutningar
    Inbyggd USB-hubb
    Antal USB typ C-portar nedströms 1
    HDMI
    Antal HDMI-portar 2
    Antal Displayportar 1
    DisplayPort-version 1.4
    Hörlursutgång
    Ergonomi
    Höjdjustering
    Svängbara
    Hållare 45 - 45°
    Lutningsvinkel 35 - 5°
    Skärmgränssnitt (OSD)
    OSD-språk Tyska, Engelska, Spanska, Estniska, Fin, Franska, Koreanska, Polska, Portugisiska
    Antal OSD språk 16
    Lutningsjustering
    Strömtillförsel
    Energieffektivitetsklass (SDR) G
    Energieffektivitetsklass (HDR) G
    Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 34 kWh
    Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 44 kWh
    Strömförbrukning (vanlig) 45 W
    Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
    Strömförbrukning (genomsnitt) 45 W
    Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
    AC-inspänning 220 - 240 V
    Växelström Frekvens 50/60 hz
    Energieffektivitetsskalning A till G
    Förpackningens innehåll
    Stå ingår
    Kabel inkluderad AC, DisplayPort, USB Type-C
    Nätadapter ingår
    Vikt & dimension
    Bredd (med stativ) 831,6 mm
    Djup (med stativ) 252,9 mm
    Höjd (med stativ) 622,8 mm
    Vikt (med stativ) 10 kg
    Bredd (utan stativ) 831,6 mm
    Djup (utan stativ) 94,1 mm
    Höjd (utan stativ) 372,7 mm
    Vikt (utan stativ) 6,6 kg
    Förpackning
    Förpackningens bredd 1001 mm
    Låddjup 212 mm
    Höjd 571 mm