- AOC Value-line 24V5CW/BK
- HDMI-kabel - 1.5 m
- USB-C till USB-C-/USB-A-kabel
| Produktbeskrivning |
AOC Value-line 24V5CW/BK - V5 series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" - HDR |
| Typ av enhet |
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke |
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1210838 |
| Energiklass |
Klass E |
| Strömkonsumtion (driftläge) |
18 W |
| Adaptive-Sync-teknologi |
AMD FreeSync |
| Egenskaper |
Webbkamera, USB 3.1 Gen 2-nav, USB PD 65 watt |
| Paneltyp |
IPS |
| Bildförhållande |
16:9 |
| Ursprunglig upplösning |
Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 75 Hz |
| Pixelhöjd |
0.3114 mm |
| Ljusstyrka |
300 cd/m² |
| Kontrastförhållande |
1000:1 / 20000000:1 (dynamisk) |
| Responstid |
4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT) |
| Färgstöd |
16,7 miljoner färger |
| Färgskala |
119% sRGB (CIE 1931), 88% Adobe RGB (CIE 1931), 85% NTSC (CIE 1931) |
| Inmatningsanslutningar |
HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Displaylägesjusteringar |
Lutning, vridbar bas, pivot (rotation), höjd |
| Skärmbeläggning |
Anti-glare 3H hardness |
| Spänning |
AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Färg |
Svart |
| Dimensioner (BxDxH) - med ställ |
53.934 cm x 18.5 cm x 50.913 cm |
| Vikt |
4.75 kg |
| Miljöstandarder |
ENERGY STAR-godkänd |
| Tillverkarens garanti |
3 års garanti |
Allmänt
| Typ av bildskärm |
LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| Energiklass |
Klass E |
| Energiklass (HDR) |
| Diagonal storlek |
24" |
| Bildyta |
23.8" |
| Adaptive-Sync-teknologi |
AMD FreeSync |
| Inbyggda enheter |
Webbkamera, USB 3.1 Gen 2-nav |
| USB-strömförsörjning |
65 watt |
| Paneltyp |
IPS |
| Bildförhållande |
16:9 |
| Ursprunglig upplösning |
| Pixelhöjd |
0.3114 mm |
| Pixlar per tum |
93 |
| Ljusstyrka |
300 cd/m² |
| Kontrastförhållande |
| Färgstöd |
16,7 miljoner färger |
| Färgskala |
| Responstid |
| Horisontell visningsvinkel |
178 |
| Vertikal visningsvinkel |
178 |
| Skärmbeläggning |
Anti-glare 3H hardness |
| Bakgrundsbelysningsteknik |
WLED |
| OSD-språk |
Multilingual |
| Egenskaper |
Flimmerfri teknik, Low Blue Light teknologi, 3-sidig ramlös, Windows 10 Hello |
| Färg |
Svart |
| Dimensioner (BxDxH) |
53.934 cm x 18.5 cm x 50.913 cm - med ställ |
| Vikt |
4.75 kg |
Ljud
| Typ |
Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal |
10 watt |
Anslutning
| Gränssnitt |
HDMI ¦ DisplayPort 1.2 ¦ USB-C/DisplayPort Alt Mode (ström upp till 65W) ¦ 4 x USB 3.1 Gen 2 ¦ Hörlurar |
Mekanisk
| Displaylägesjusteringar |
| Lutningsvinkel |
3.5/21.5 |
| Vridningsvinkel |
28 |
| Höjdjustering |
130 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt |
100 x 100 mm |
Diverse
Plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Medföljande kablar |
1 x HDMI-kabel - 1.5 m ¦ USB-C till USB-C-/USB-A-kabel |
| Typ av säkerhetsplats |
Kensington säkerhetsplats |
Strömtillförsel
| Inspänning |
AC 100-240 V (50/60 Hz) |
18 W |